9 korterit saadaval

Paruni 17 kortermaja

Looduskaunis Ülenurmes valmib 2024. aasta juulikuus UUS kolmekordne korterelamu Paruni 17. Kortermaja on projekteerinud Kauss Arhitektuuribüroo. Arhitektuurne lahendus on omanäoline ja funktsionaalne. Kõik korterid on planeeringult läbimõeldud ning praktilise ruumilahendusega.

Paruni 17 on kolmekordne ning keldrikorrusel asuvad panipaigad ja jalgrataste hoiuruum. Kõikidele korteritele on olemas parkimiskohad. Maja peamine fassaadikate on horisontaalne ja vertikaalne laudis, mis viimistletakse raudvitroliga hõbehalliks, aktsenti lisavad kortermaja otsades olevad värvitud fassaadiplaadiga pinnad. Korterelamu ehitamisel kasutatakse kvaliteetseid ehitusmaterjale nii välis- kui ka siseviimistluses.

 

Hinnad ja plaanid

KORTERI NR TUBE PANIPAIK PLAAN ELAMISPIND KUUR TERRASS PINDALA M2 HIND HIND
Korter 1
Korter 2
Korter 3
Korter 6
Korter 7
Korter 8
Korter 12
Korter 13
Korter 14

Siseviimistlus

Täpsed detailid avaldame peatselt kodulehel.

Kuidas osta?

Korteri broneerimiseks sõlmib Arte House OÜ kliendiga lepingueelsete läbirääkimiste kokkuleppe, mille käigus tasub klient 2 000 € müügihinnast.

Järgmisena sõlmitakse Arte House OÜ ja kliendi vahel notariaalne võlaõiguslik müügileping. Müügilepingu sõlmimisel tuleb kliendil tasuda 10% kokkulepitud müügihinnast.

Peale kasutusloa väljastamist sõlmitakse Arte House OÜ ja kliendi vahel notariaalne asjaõigusleping, millega läheb omandiõigus üle kliendile. Asjaõiguslepingu sõlmimisel tasub klient Arte House OÜ-le ülejäänud summa müügihinnast.

Kliendi soovil on võimalik sõlmida eraldi kokkuleppeid nii lepingueelsete läbirääkimiste- kui ka müügitingimustes.

Korteriomandi ostmisel on reaalosaks eluruum. Iga korteriomandi juurde kuulub notariaalse kasutuskorra järgi parkimiskoht ning panipaik.

Korteri hind sisaldab:

1) viimistletud korteriomandit koos vannitubade sanitaartehnikaga
2) parkimiskohta

Hind ei sisalda:

1) müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu (tasub ostja)

Ehitisele on garantii 2 aastat.

Ostes endale kodu, pakume võimalust sisustada oma köök Arens Mööbel AS poolt toodetud köögimööbliga 15% soodustusega.

Arte House OÜ koostööpartneri Uus Maa Kinnisvarabüroo kaudu on võimalik tellida hindamisakti – helena.peiker@uusmaa.ee, tel +372 53 478 757

Lisainfo

kadi@artehouse.ee
+372 50 799 77

    Tagasi projektide juurde